- Tonergy

Цена
€22 78 / 44 55 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CE253X/CRG-723
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HPCanon
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 504ACE253ACRG 723CRG7232644B002AA
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Magenta
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 7000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet CM3530 MFPHP Color LaserJet CM3530FS MFPHP Color LaserJet CP3520HP Color LaserJet CP3523HP Color LaserJet CP3525HP Color LaserJet CP3525DNHP Color LaserJet CP3525NHP Color LaserJet CP3525XHP Color LaserJet CP3527HP Color LaserJet CP3529Canon I-Sensys LBP-7750CDN
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130558
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CE253X/CRG-723
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HPCanon
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 504ACE253ACRG 723CRG7232644B002AA
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Magenta
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 7000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet CM3530 MFPHP Color LaserJet CM3530FS MFPHP Color LaserJet CP3520HP Color LaserJet CP3523HP Color LaserJet CP3525HP Color LaserJet CP3525DNHP Color LaserJet CP3525NHP Color LaserJet CP3525XHP Color LaserJet CP3527HP Color LaserJet CP3529Canon I-Sensys LBP-7750CDN
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130558
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CE253X/CRG-723
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HPCanon
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 504ACE253ACRG 723CRG7232644B002AA
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Magenta
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 7000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet CM3530 MFPHP Color LaserJet CM3530FS MFPHP Color LaserJet CP3520HP Color LaserJet CP3523HP Color LaserJet CP3525HP Color LaserJet CP3525DNHP Color LaserJet CP3525NHP Color LaserJet CP3525XHP Color LaserJet CP3527HP Color LaserJet CP3529Canon I-Sensys LBP-7750CDN
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130558
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CE253X/CRG-723
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HPCanon
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 504ACE253ACRG 723CRG7232644B002AA
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Magenta
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 7000
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet CM3530 MFPHP Color LaserJet CM3530FS MFPHP Color LaserJet CP3520HP Color LaserJet CP3523HP Color LaserJet CP3525HP Color LaserJet CP3525DNHP Color LaserJet CP3525NHP Color LaserJet CP3525XHP Color LaserJet CP3527HP Color LaserJet CP3529Canon I-Sensys LBP-7750CDN
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130558
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | Canon |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | Canon |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | 2644B002AA |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CE253A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CRG723 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CRG 723 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 504A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | 2644B002AA |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CRG 723 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CRG723 |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CE253A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 504A |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Magenta |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Magenta |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 7000 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 7000 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Canon I-Sensys LBP-7750CDN |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CM3530 MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CM3530FS MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3520 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3523 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3525 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3525DN |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3525N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3525X |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3527 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3529 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Canon I-Sensys LBP-7750CDN |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CM3530 MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CM3530FS MFP |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3520 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3523 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3525 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3525DN |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3525N |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3525X |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3527 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet CP3529 |
| ЧИП | ДА |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 1.21кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Магента |
| Капацитет (страници) (pages) | 7000 страници |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet CP3525/CM3530, Canon LBP7200/MF8300 серия |
| OEM код | CE253A / 2644B002AA / CRG-723 |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 700 |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 1.21кг |
Tonergy Съвместима Тонер Касета за HP 504A CE253A / Canon 2644B002AA / CRG-723 – Магента, 7000 страници
Получете ярки и наситени магента отпечатъци, без да харчите цяло състояние. Тази съвместима тонер касета на Tonergy осигурява същия висок капацитет като оригиналната версия, но на значително по-ниска цена – идеалният избор за бюджетно съзнание офиси и домашни потребители.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — Отпечатва до 7000 страници на касета, което намалява честотата на смяна и престоите.
- Надеждна съвместимост — Проектирана за HP Color LaserJet CP3525/CM3530 и Canon LBP7200/MF8300 серия принтери.
- Икономичност — Спестете до 40% в сравнение с оригиналните касети, без да жертвате качеството.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Магента |
| Капацитет (страници) | 7000 страници |
| OEM код | CE253A / 2644B002AA / CRG-723 |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- 1 x Tonergy съвместима тонер касета – Магента
- Инструкция за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




